Başarılı projeler ortaya koyma hedefi ile yola çıkarak sorumluluğunu üstlendiğimiz organizasyon ve etkinliklerin her aşamasında misafirlerimize her anı dolu dolu yaşayabilecekleri bir ortam hazırlıyoruz.

Alanında başarılı ulaşım ve konaklama şirketleri ile çalışarak, en iyiyi en uygun fiyatlara iş ortaklarımızla buluşturmak her zaman öncelikli hedefimizdir.

Bütünleşik Hizmet

Kurum ve kuruluşların yanında yer alarak tema geliştirme, sponsorluk dosyaları hazırlığı ve satışları, pazarlama faaliyetleri, konaklama, bütçe oluşturulması ve yönetimi, transfer ve mekan uygulama çalışmaları gibi bir çok başlıkta yanınızdayız.

Kongre Ve Konferans

Cno Tur Olarak iletişim stratejilerinin belirlenerek uygulamaya alınması gibi kongre ve konsferansların, etkinliklerin gerçekleşebilmesi için gereken özeni, bilgi birikimine dayanan tecrübemiz ve başarılı bir ekiple ortaya koyuyoruz.

İletişim Stratejilerinin belirlenmesi.

En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı profesyonel kadromuz projenizin her adımdaki desteğimizle sürecektir

Neler Yapıyoruz

  • Konferans Organizasyonları
  • Sempozyum Organizasyonları
  • Çalıştay Oganizasyonları
  • Ulusal & Uluslararası Kongreler
  • Planlama & Süreç Yönetim Hizmetleri
WhatsApp