Seyahatlerinizin konforlu ve huzurlu geçmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Hızlı ve güvenilir bir seyahat deneyimi için 7/24 365 gün Cno Group Tours olarak her zaman yanınızdayız!

Türk Hava Yolları, Sun Express, Pegasus, Anadolujet, Emirates, Qatar Airways, American Airlines, Swissair, Lufthansa, Etihad ve British Airways gibi başarılı firmaların sunmuş olduğu hizmetlerden sizi en üst seviyede faydalandırıyor ve seyahatinizin mutlu bitmesini amaçlıyoruz.

Mutlu Seyahatler

Ekip olarak her kurum veya kuruluşun huzurlu ve konforlu bir şekilde seyahatlerini geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Uçak Biletlerinde En Uygun Profesyonel Hizmet

Cno Tur olarak kurum ve kuruluşların seyahat süreçlerinin En uygun Uçak biletleri ve konfrolu, rahat ve başarılı bir şekilde yönetilmesine çok önem veriyoruz.

365 gün, günün her saati hizmetinizdeyiz

Kesintisiz hizmet anlayışını benimseyen ve yolcularına her an ulaşılabilirlik ilkesi ile hizmet sunan Cno Group Tours, günün her saati bir telefon uzağınızda.

Konforlu ve Huzurlu Seyahatler

En iyi otellerle ve en iyi destek kuruluşlarıyla çalışarak, organizasyonlarınıza renk katacak yeni fikirlerle, istikrarlı profesyonel kadromuz projenizin her adımındaki desteğiyle seyahatlerinizin konforlu ve mutlu geçmesi için elinden geleni yapıyor.

Neler Yapıyoruz

  • Karşılama / Uğurlama
  • Ticari Heyet Yurt Dışı İş Gezileri (Afrika & Asya)
  • Yurtdışı Teşvik Seyahatleri
  • Yurtdışı Şirket Toplantıları
  • Yurtdışı Bayi Toplantılarıi
WhatsApp